09 listopada, 2012

4LOVE

Hej kochani ; *
Dzisiaj zabrałam się za pisanie posta bardzo szybko, bo tuż po powrocie ze szkoły.

Czasem jedna myśl może zaplątać się w mojej głowie i siedzi, i siedzi. A w szczególności jeśli ktoś bardzo mi się podoba.
Właśnie z takim problemem się spotkałam. Nie mogę temu komuś powiedzieć, że mu się podobam, po pierwsze dlatego, że nie wiem czy on mnie nawet trochę lubi, a nie chcę wyjść na idiotkę, a drugi powód to taki, że jestem trochę nieśmiała w tych sprawach.
Nasuwa się pytanie: Co mam zrobić?
Te pytanie krąży po mojej głowie jak planety po układzie słonecznym, bez celu. Ale z czasem jak zaczęłam myśleć na poważnie co mam zrobić przyszedł mi do głowy pomysł - chociaż spróbuj. Więc spróbowałam.
Odezwał się. Byłam uradowana jak nigdy. Serce biło mi szybciej niż zwykle a ręce trzęsły mi się jak galaretki, ale jaki ja mam teraz wykonać ruch?
Moje myślenie nad tą decyzją za długo trwało. Pomyślał, że mi na nim nie zależy i zrezygnował. I w tak prosty, głupi sposób straciłam kogoś w kim się zakochałam. Doszło to do mnie za późno, żeby cokolwiek naprawić.
Tak kończy się moja historia.
Jak chcecie opisać mi Wasze historię np, nieszczęśliwych miłości piszcie na Wiikkaaaaa@wp.pl
Drugi temat, który chciałam poruszyć to media.
Bardzo dużo czasu spędzamy serfując po internecie, pisząc SMS'y lub oglądając telewizje. To z czasem zmienia się w uzależnienie. Znam wiele osób, które są uzależnione od np. Facebook'a.

Czy Wy też macie takie uzależnienia?

6 komentarzy:

 1. Fajny blog, nominowałam cię do Liebster award :) więcej dowiesz się na moim blogu http://zakreconyswiatagaty.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny masz blog. Nie mam uzależnienia od fcb . A przynajmniej tak myślę !
  Obsrwuję i zapraszam - tyynka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nie mam uzależnienia chyba od niczego XD

  my-true-stoory.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Masz cudowny blog i uwielbiam czytać Twoje posty :* Więc nominowałam Cię do 'Liebster blog' Więcej szczegółów u mnie julka-bloguje.blogspot.com ( organizuję takrze konkurs najlepszego bloga)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pochlebne komentarze ;*